fbpx

Loverove 25.09.2015

Loverove na piąteczek – rowerowe ciekawostki idealne do porannej prokrastynacji ;

1. Buty na prawdziwą zimę

zimowe-buty

Skoro rozpoczęliśmy jesień, można zacząć myśleć o zimie. Amerykańska marka 45NRTH przygotowała buty kompatybilne z pedałami zatrzaskowymi, które można komfortowo użytkować nawet w ekstremalnie niskich temperaturach. Najcieplejszy model ma zapewniać właściwą temperaturę stóp nawet przy -31 stopniach! Jest jednak szansa, że za $450 można przynajmniej na kilka dni polecieć w ciepłe kraje…

2. Top 10 faktów o mistrzostwach i mistrzach świata

Ciekawe i nieoczywiste zestawienie od ekipy GCN. Nawet mocno zaangażowani fani mogą dowiedzieć się czegoś ciekawego:

3. Najlżejsza na rynku szosówka z tarczami

Marcus Storck jest Larrym Flyntem przemysłu rowerowego. Po raz kolejny prezentuje światu 100% „Bike Porn”. Limitowana edycja 51 sztuk modelu Aernario Disc waży 6,5kg i jak twierdzi niemiecki inżynier jest to najlżejszy, seryjny rower szosowy z hamulcami tarczowymi. Zdjęcia i opis znajdziecie w road.cc.

4. Cztery razy UCI

Spory postęp: w kalendarzu UCI na sezon 2015 cztery polskie wyścigi mtb znajdują się z kategorią międzynarodową. Maja Włoszczowska Jelenia Góra Race pozostaje z najwyższą klasą HC, ale dołącza do niego tamtejszy Bike Maraton włączony do UCI Marathon Series (z kategorią „3”). Dwie eliminacje tegorocznego Pucharu Polski XC: Boguszów Gorce i”Górale na Start” oraz Tuchów organizowany przez Bieniasz Bike Team zadebiutują z kategorią „2”. Gratulacje dla organizatorów za determinację w dążeniu do poprawy sytuacji rodzimego mtb!


Opublikowano

w

przez

Tagi: