fbpx

Loverove 31.08.2015

Loverove na ostatni dzień sierpnia, wakacji i tak dalej :) Nie ma co popadać w nostalgię – rowerowe newsy i ciekawostki do poczytania przy porannej kawce ciągle dla Was!

1. Bądź aero albo zgiń

Cannondale are entering the road aero helmet market. A simple plastic shell sits over a standard helmet. Its available in three colours, Orang, lime green and black.
Cannondale are entering the road aero helmet market. A simple plastic shell sits over a standard helmet. Its available in three colours, Orang, lime green and black.

Na targach Eurobike zaprezentowano pokaźną porcję nowych modeli „aerodynamicznych” kasków. To już nie „marginal gains”, to niemal obowiązek! Zobaczcie galerię opływowych kasków, butów i okularów.

2. Znów zbyt blisko

https://www.youtube.com/watch?v=7aK256c5wXE

Peter Sagan jest kolejnym zawodnikiem, który został potrącony przez pojazd kolumny wyścigu. Słowak doznał na tyle poważnych obrażeń, że musiał wycofać się z Vuelta a Espana. Zanim zrezygnował z dalszej jazdy, została na niego nałożona kara finansowa m.in. za rzucanie gróźb i wyzwisk oraz… „niszczenie wizerunku kolarstwa”. Motocyklista został z kolei usunięty z obsługi Vuelty. Tego typu sytuacje zdarzają się zdecydowanie zbyt często. Przegląd dotychczasowych i próbę diagnozy znajdziecie we wcześniejszym wpisie. 

3. Jak wyszkolić psa Enduro?

endurodog

Nie wiem, czy nasz Alberto będzie chciał skakać z dropów – w końcu ma imię po szosowcu ;). Ale wiem, że rowery lubi, więc kto wie… Poradnik w Pinkbike przedstawia garść ciekawych podpowiedzi, jak nauczyć psa biegać po szlakach przy rowerzyście. Najważniejszy punkt to: naucz psa pić z camelbacka!

 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: