fbpx

Loverove 17.08.2015

Rozpoczynamy kolejny tydzień. Na poniedziałek przygotowałem dla Was test porównawczy szosowych hamulców tradycyjnych i tarczowych, link do najnowszych zwierzeń The Secret Pro oraz galerię z Alpe d’Huez. Może być?

1. Przyszłość zaczyna się teraz

Jeśli planujesz zakup lub zmianę roweru szosowego nie jutro a za rok lub dwa, to z dużym prawdopodobieństwem nowy sprzęt będzie wyposażony w hamulce tarczowe. Ekipa Global Cycling Network pokazuje, że im gorsze warunki, tym tarcze sprawują się lepiej. To pewnego rodzaju truizm, ale zawsze dobrze mieć pod ręką argument w dyskusji o wyższości jednego systemu nad drugim. A ze swojej strony dodam, że podczas niedzielnego oberwania chmury, gdy moje klasyczne hamulce dual pivot straciły większość swoich możliwości, tarczami nie pogardziłbym już teraz.

2. The Secret Pro znów nadaje

secret-pro-aug-15

Szczere do bólu zwierzenia z wnętrza zawodowego peletonu. Spisywane przez ghost writera, by lepiej ukryć tożsamość autora, tym razem o Tour de France, finansowym askpekcie potourowych kryteriów, jak zawsze o dopingu oraz o rozkręcającym się rynku transferowym. Jak zawsze warto!

3. Jak było na Alpe d’Huez

W ramach retrospekcji - nowy album na blogu: Posted by rovver.pl on Saturday, 15 August 2015
  Łukasz Gumowski aka Rovver dzieli się galerią z kibicowania na ostatnim podjeździe tegorocznego Tour de France. Fajne, więc klikajcie :)


Opublikowano

w

przez

Tagi: