fbpx

Loverove 10.08.2015

Loverove na poniedziałek zaczynam w poczuciu zażenowania…

1. Kolarstwo w mainstreamie…

Zapraszamy na świeżutki ''Sportowy weekend"! Posted by Sport.pl on Sunday, 9 August 2015
  Sprawę toaletowych problemów Michała Kwiatkowskiego podczas Tour de Pologne pewnie już znacie. Jeśli nie, to np. tutaj znajdziecie streszczenie. Sęk w tym, że sprawa przybrała kuriozalny obrót: kilkuminutowy reportaż w wiadomościach zaprezentowała TVP. Z każdą kolejną sekundą czułem się coraz bardziej zażenowany, gdy o sraczce Mistrza Świata wypowiadali się kolejni eksperci... Wyniki wyszukiwania google również nie napawają optymizmem.

2. Missy Giove powróciła!

https://twitter.com/redbullbike/status/629808187051479040 "Ikona" mtb i downhillu lat '90 powróciła na trasy zjazdowe podczas Pucharu Świata w Windham! Czterdziestotrzyletnia zawodniczka nadal wymiata. Choć jeszcze niedawno (2011r.) odbywała wyrok za posiadanie sporych ilości marihuany, nie przeszkodziło jej to w powrocie do formy. Giove, znana m.in. z noszenia na szyi zasuszonych zwłok ukochanej piranii, w Windham zajęła znakomite, 16. miejsce. A tak wyglądał jej przejazd kwalifikacyjny.

3. Ile Team Sky wycisnął z Tour de Pologne...

https://twitter.com/TeamSky/status/630044484928163840 Brytyjski zespół zamieszcza atrakcyjne galerie z większości swoich startów. Zobaczcie, jak według nich wyglądał Nasz Wyścig.

4. Kraksa sezonu

https://www.youtube.com/watch?t=44&v=kCgyMkVwS24 Matt Brammeier ledwo uszedł z życiem po zderzeniu z samochodem obsługi ekipy Airgas Safeway (w tym wypadku nazwa zespołu brzmi jak kiepski żart!) podczas górskiego etapu Tour of Utah. Skończyło się na połamanych żebrach i miednicy...  


Opublikowano

w

przez

Tagi: