fbpx

Loverove 07.08.2015

Loverove na piątek. Do zestawu wysokiej jakości wideo i fizjologicznej ciekawostki (czyli codziennego zestawu przygotowanego by rowerowo umilić Wam poranek) dołączam MEGA NEWS! Zobaczcie na samym dole…

1. 25 lat Pucharu Świata w legendarnej miejscówce

Mont-Sainte-Anne w Quebecku to zdecydowanie jedna z najważniejszych miejscowości na mapie światowego mtb. Puchar Świata gości tam od 25 lat! Zobaczcie skrót najważniejszych wydarzeń z ostatniego, pucharowego weekendu:

2. Zajawka z klasą

Prezentacja nowego modelu Krossa trzyma naprawdę wysoki poziom. Miło popatrzeć na klimatyczne wideo nawet, jeśli na co dzień wolicie lycrę od powiewających szortów ;)

3. Jak dokładne są twitterowe estymacje?

Dość uważnie śledzę twitterowych specjalistów szacujących moc kolarzy na kluczowych podjazdach wielkich tourów. Dzięki kilku zawodnikom, którzy ośmielają się upubliczniać swoje dane wiemy, że estymacje te są bliskie realnych wyników! Jaki z tego wniosek? Nawet, jeśli niektóre zespoły tego nie chcą, jesteśmy bliżej transparentności niż kiedykolwiek wcześniej!

4. Nowa albańska polska marka rowerowa…

 

ALBAŃSKIE ROWERY ALBAŃSKIEGO GANGU JUŻ NIEBAWEM DOSTĘPNE !!!!!!!!!! TAKĄ KAROCĄ BĘDZIECIE JECHAĆ JAK KRÓLE !!!!!! SPRZEDAŻ STARTUJE ZA TYDZIEŃ Posted by Gang Albanii Oficjalnie on Wednesday, 5 August 2015
  Trochę się obawiam, ponieważ rowery firmować będzie... Gang Albanii. Nie wiadomo, kto będzie produkował sprzęt dla kontrowersyjnego zespołu. Jedno, co gwarantuje Popek, to że "Taką karocą będziecie jechać jak króle". Sprzedaż rowerów ma ruszyć na dniach. Będę uważnie śledził sprawę!!!  


Opublikowano

w

przez

Tagi: