fbpx

Loverove 10.07.2015

Loverove na piątek, ogarnięte ostatnimi tchnieniami mojego komputera. Co to będzie po weekendzie?

1. Lider jedzie do domu

Tony Martin w żółtej koszulce złamał obojczyk i wycofał się z Tour de France. Tutaj znajdziecie listę kolarzy, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji oraz powodów, które ich do tego zmusiły. Niemiec jest piętnastym liderem w historii wyścigu, który musiał zrezygnować z dalszej jazdy. (Uprzedzając pytania: na etapie, po którym wycofał się w tym roku Cancellara, Szwajcar stracił prowadzenie)

2. Taśma dnia

Adam Hansen kontynuuje swoją serię wielkich tourów za wszelką cenę. Jego przemieszczony bark wymaga solidnego wsparcia. Dostawcy „tape’ów” muszą się cieszyć!

3. Co się dzieje za linią mety?

Zobaczcie, z czym musi zmagać się zwycięzca etapu Tour de France po przekroczeniu linii mety. Człowiek pewnie ma ochotę się porzygać ze zmęczenia a tymczasem cały świat wchodzi mu na głowę:

4. Jeszcze więcej zza kulis

mtn-q

Ekipa MTN Qhubeka dostarcza ciekawe reportaże od Gruber Images. Coś dla lubiących smaczki „zza kulis”, w galeriach z etapów znajdziecie sporo kolarstwa „od kuchni”.

PS

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Jeśli wolicie mtb i męczy Was Tour de France, w wolnej chwili zaglądnijcie na bloga Kamili i Jej Roweru.

Z małym poślizgiem, ale jest - NOWY WPIS :). Przedwczoraj zmogło mnie spanie, a wczoraj kiedy już dodawałam na FB zdję... Posted by Kamila i jej rower on Wednesday, 8 July 2015


Opublikowano

w

przez

Tagi: