fbpx
loverove

Loverove 08.07.2015

Co się działo na brukach Tour de France? Na czym jechali kolarze, czym podróżowali mechanicy i jakim transpoterem opancerzonym jest Tony Martin? Większe niż zazwyczaj Loverove, bo i okazja jest wyjątkowa.

1. Samochody Tour de France

tdf-car

Czyli narzędzie cichych bohaterów Wielkiej Pętli. Źle traktowane, muszą być niezawodne. Galeria teamowych aut, ich zawartości i zniszczeń w bikerumour.

2. Rower Tony’ego Martina

To nic, że Niemiec dojechał do mety na sprzęcie kolegi z drużyny (Matteo Ttrentina). Zobaczcie, co zawodnicy Etixx-Quickstep zastosowali, by sięgnąć po sukces na brukach północnej Francji:

3. Sposoby pokonanych

tyres

A tutaj (cyclingtips) możecie zobaczyć obszerną galerię sprzętu rywali, którzy nie mieli dość siły by pokonać „Panzerwagena”. Dużo „Bikeporn” i ciekawych pomysłów dla tych, którzy na co dzień wybierają boczne, spokojne, za to dziurawe drogi.

4. Wojna na brukach

Również w cyclingtips zdjęcia z wydarzeń na czwartym etapie. Działo się sporo, zatem i zdjęcia są świetne. Przy tej okazji, Australijczycy proponują nowy format swoich galerii.

5. Transporter dnia

I rysunek od Briana Holma, jednego z dyrektorów sportowych Etixx-Quickstep

6. Dziura dnia

Czyli coś nie dla wrażliwych. Dłoń Rigoberto Urana po brukowanym etapie TdF. Jeśli nie chcesz oglądać, nie przewijaj dalej.

Related posts
loverove

Loverove 03.07.2017

Poniedziałkowe loverove z całą masą zdjęć i wideo z Tour de France. Kolarski karnawał nabiera rozpędu! 1.  Trzy rzeczy, które zapamiętamy po 2. etapie TdF 2017 Marcel Kittel jest pierwszym kolarzem, który wygrał etap Tour de…
Read more
Bez kategoriiloverove

Loverove 30.06.2017

Piątkowe loverove. Zalewa nas żółć ;) 1. Skoncentrowani lecz uśmiechnięci Photo gallery: 2017 Tour de France team presentation in Düsseldorf, by @kristoframon #TDF2017 https://t.co/iUVS0TZzom pic.twitter.com/mdXfjdqtBG — CyclingTips (@cyclingtips) June 30, 2017 Czyli galeria zdjęć z…
Read more
loverove

Loverove 22.05.2017

Poweekendowe loverove, specjalnie dla Was: 1. Kraksy i ataki w Bergamo Dynamiczna końcówka, ataki Jungelsa i Nibalego oraz kilka, przykrych kraks. Etap do Bergamo przyniósł spodziewane emocje, do tego w pięknej scenerii. Na finałowych kilometrach…
Read more