fbpx

Loverove 08.07.2015

Co się działo na brukach Tour de France? Na czym jechali kolarze, czym podróżowali mechanicy i jakim transpoterem opancerzonym jest Tony Martin? Większe niż zazwyczaj Loverove, bo i okazja jest wyjątkowa.

1. Samochody Tour de France

tdf-car

Czyli narzędzie cichych bohaterów Wielkiej Pętli. Źle traktowane, muszą być niezawodne. Galeria teamowych aut, ich zawartości i zniszczeń w bikerumour.

2. Rower Tony’ego Martina

To nic, że Niemiec dojechał do mety na sprzęcie kolegi z drużyny (Matteo Ttrentina). Zobaczcie, co zawodnicy Etixx-Quickstep zastosowali, by sięgnąć po sukces na brukach północnej Francji:

3. Sposoby pokonanych

tyres

A tutaj (cyclingtips) możecie zobaczyć obszerną galerię sprzętu rywali, którzy nie mieli dość siły by pokonać „Panzerwagena”. Dużo „Bikeporn” i ciekawych pomysłów dla tych, którzy na co dzień wybierają boczne, spokojne, za to dziurawe drogi.

4. Wojna na brukach

Również w cyclingtips zdjęcia z wydarzeń na czwartym etapie. Działo się sporo, zatem i zdjęcia są świetne. Przy tej okazji, Australijczycy proponują nowy format swoich galerii.

5. Transporter dnia

I rysunek od Briana Holma, jednego z dyrektorów sportowych Etixx-Quickstep

6. Dziura dnia

Czyli coś nie dla wrażliwych. Dłoń Rigoberto Urana po brukowanym etapie TdF. Jeśli nie chcesz oglądać, nie przewijaj dalej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: