fbpx
loverove

Loverove 11.06.2015

Loverove, edycja miejska. Dla równowagi.

1. Plotka dnia

6 times Leonardo DiCaprio has found love on a bike: http://vogue.cm/1FJsXmh

Posted by Vogue on Wednesday, 10 June 2015

Leonardo diCaprio ma nową dziewczynę. Tak jak pięć poprzednich partnerek, tak i tę (Kelly Rohrbach, 25l. ;) ) w ramach randki zabrał na przejażdżkę rowerową. Galerię rowerowych podbojów Leo znajdziecie w Vogue.

2. Straż miejska promuje rower?

W Krakowie strasznicy miejscy wydali gustowną ulotkę (grafik płakał jak projektował)

straz-krakow

a w Tarnowie municypalni sami wsiedli na rowery. Koniec świata.

 

Nareszcie mamy kolarską Straż Miejską w Tarnowie. Adrianna Bieniasz , Mariusz Bieniasz , Mirosław Bieniasz , Bieniasz Bike Women , Krzysiek Damian , Bartłomiej Mleczko ,

Posted by Bieniasz Bike on Wednesday, 10 June 2015

3. Urban exploration

Coś dla fanów opuszczonych miejsc. Tyler Fernengel i upadły stadion „Detroit Lions”.

Related posts
Recenzje

Bikes vs Cars

Dokument z 2015r pokazuje jak światowe aglomeracje radzą sobie z zanieczyszczeniem powietrza, korkami i wypadkami w ruchu drogowym. Odpowiedzią na te problemy ma być (oczywiście) rower.
Read more
CasualIn mind

Trzecia rewolucja rowerowa dzieje się teraz.

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie na całym świecie masowo przesiadają się na rowery. Kolejne miasta wprowadzają rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się przy pomocy tego nie tylko ekologicznego, ale też zdrowego środka transportu. O tym, że Światowy Dzień Roweru 3. czerwca ma szansę stać się naszą codziennością, rozmawiałem z jego pomysłodawcą, profesorem Leszkiem Sibilskim.
Read more
Casual

#WorldBicycleDay - Światowy Dzień Roweru

Organizacja Narodów Zjednoczonych pochyla się nad różnymi, ważnymi tematami. Wśród licznych gestów, jakie wyraża społeczność międzynarodowa znalazło się miejsce dla roweru. 3 czerwca został ustanowiony ?światowym dniem roweru? i choć to święto nowe, rezolucja ONZ,…
Read more