fbpx
Dopingloverove

Loverove 28.05.2015

Loverove na czwartek. Nie tylko o kolarstwie.

1. Zrób sobie selfie z Saganem

pobrane

Słowacki oddział T-Mobile reklamuje swoją sieć 4G przy pomocy wizerunku Petera Sagana. Dzięki temu już teraz możecie wygenerować sobie selfie z gwiazdą zawodowego peletonu. Ten, jakże wyrafinowany żart, znajdziecie na stronie https://www.s4gan.sk/

2. Nie tylko kolarze „biorą”

Couv15

Znany (ostatnio głównie z powodu zamachu na redakcję) satyryczny magazyn „Charlie Hebdo” tym razem kpi z tenisistów. Cóż, wśród klientów Eufemiano Fuentesa byli też przedstawiciele „białego sportu”, ale świat skupił się na winie kolarzy.

3. Podjeżdżaj dla Nepalu

6e36eafd01f25461c90e5b7908ba80e7

Czerwcowe wyzwanie na Stravie tym razem będzie miało cel charytatywny. Zbierając kolejne metry przewyższenia (należy uzbierać 8848m) będziemy zachęcani do przekazania wsparcia ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu. Więcej informacji znajdziecie na stronie wyzwania oraz More Than Sport.

Related posts
Recenzje

Un Ange, czyli film o Vandenbroucke’u

Koen Mortier zaprasza do swojej fantazji na temat ostatnich godzin życia Franka Vandenbroucke’a. Upadłej gwiazdy “pokolenia epo”, kolarza który nieco ponad dziesięć lat temu zmarł samotnie w Dakarze po nocy spędzonej z prostytutką.
Read more
Recenzje

Marco Pantani. Ostatni Podjazd.

W ogromie reporterskiej pracy, którą wykonał Matt Rendell opisując życie, karierę i śmierć Marco Pantaniego największą wartość mają te słowa, które nie przekonają nieprzekonanych, ale są rzadko spotykane w kolarskich mediach. Te, które boleśnie nazywają…
Read more
Bez kategoriiIn mindIn sport

Co zmienić w pro kolarstwie?

Jaka będzie przyszłość kolarstwa zawodowego po pandemii koronawirusa i kryzysie ekonomicznym?
Read more