fbpx

L?verove 20.05.2015

Fair play nie popłaca, nowy artykuł The Secret Pro i podsumowanie pierwszych eliminacji Pucharu Polski w Maratonie MTB. Loverove na środę, specjalnie dla Was:

1. Przyjaciel dnia

Simon Clarcke z Orica-GreenEdge oddaje koło Richiemu Porte z Team Sky. Poczucie australijskiej wspólnoty silniejsze niż kontrakt zawodowy?

Niestety gest fair play okazał się niedźwiedzią przysługą. Porte za skorzystanie z „niedozwolonej pomocy” został ukarany dwuminutową karą! (zgodnie z artykułem 12.1.040, p.8 przepisów UCI).

2. The Secret Pro nadaje

secret-pro-giro

Jeden z kolarzy World Touru przekazuje swoje opinie „Ghost Writerowi”. Ten następnie je redaguje i w ten sposób, możliwie najbardziej anonimowo udostępnia informacje z wnętrza peletonu. W kolejnym odcinku dowiemy się o reakcjach na pozostawienie licencji Astanie, twitterową sprzeczkę Hendersona z Aru a także poznamy wrażenia po sezonie klasyków oraz początku Giro d’Italia.

3. To jak jest z tym Pucharem Polski w Maratonie?

Jeśli jeszcze nie czytaliście, rzućcie okiem na podsumowanie pierwszych eliminacji Pucharu Polski w Maratonie MTB. Miało być pięknie, wyszło jak zawsze. Z jednej strony Paweł Kuflikowski z MTB-XC.PL daje żółtą kartkę, z drugiej może warto poczekać z ocenami do końca sezonu?


Opublikowano

w

przez

Tagi: