fbpx

L?verove 27.03.2015

Pierwszy, prawdziwie wiosenny tydzień pracy za nami. Zatem na koniec mam dla Was ładne zdjęcia, zabawne wideo i zaproszenie na ostatnią masę krytyczną.

1. Najlepsze zdjęcia teraz tylko na Stravie

Synchronizacja z Instagramem powoduje, że popularny system treningowo-społecznościowy ułatwia dzielenie się i/lub sprzedawanie kolejnej części swojej prywatności następnej internetowej firmie. Co więcej, teraz z poziomu aplikacji mobilnej będzie można dodawać jeszcze więcej obrazków. Najwyraźniej nie przeszkadza to użytkownikom, ktorzy dodają bardzo zacne zdjęcia ze swoich przejażdżek i przebieżek. Tutaj znajdziecie najciekawsze z nich.

2. Koniec Masy Krytycznej w Krakowie

aut. Sylwia Bis Posted by Kraków Miastem Rowerów on Sunday, 22 March 2015
Przynajmniej w teorii krakowska Masa osiągnęła założone cele. Zatem już dziś ostatni, piątkowy, comiesięczny przejazd ulicami miasta. Od tego momentu zmienia się formuła - na cokwartalną, "pokojową" manifestację rowerową, zaplanowaną na mniej uciążliwe soboty.

3. 10 niespodzianek na bufecie

Global Cycling Network jak zawsze na "piąteczek, piątunio" z czymś lekkim, miłym i przyjemnym. Zobaczcie, jakie przydatne (lub nie) rzeczy można by podać kolarzom w strefie bufetu. https://www.youtube.com/watch?v=Ud0fgMRobmE


Opublikowano

w

przez

Tagi: