fbpx
loverove

L?verove 18.02.2015

Loverove, edycja torowa. Tak dla urozmaicenia :)

1. Amator w jeździe godzinnej

Świetna relacja cyclingtips z jazdy godzinnej w wykonaniu Australijczyka, Nicka Bensleya. To znakomity kolarz, choć nie jest zawodowcem. Podczas swojej próby w Melbourne przejechał 48,275km, generując średnią moc 382W. Uzyskany rezultat jest zaledwie 9% gorszy od aktualnego rekordu ustanowionego przez Rohana Dennisa. Dla porównania, rekord Polski, należący od listopada 2014 do Andrzeja Bartkiewicza to 47,618km.

2. Kamery na torze

Od dziś do niedzieli na torze we francuskiej miejscowości Saint-Quentin-en-Yveline kolarze i kolarki będą walczyć o tęczowe koszulki w konkurencjach torowych. Wysyłamy tam 14-to osobową reprezentację (plan startów „biało-czerwonych” znajdziecie np. na stronie PZKol). Nowością będą kamery umieszczone na rowerach niektórych zawodników, transmisja „onboardów” będzie przeoprowadzana na żywo!

3. Koszulka dnia

Wywodzący się z toru Bradley Wiggins uruchamia w tym roku własną drużynę kontynentalną. Jej zadaniem będzie rozwój właśnie torowych talentów. Dostawcą strojów jest butikowa marka Rapha. Projekt wygląda na gustowny styl vintage.

Related posts
In mind

Pumptrack przy każdym orliku?

Pora na zwrot polskiego kolarstwa w stronę bardziej dostępnego, tańszego, atrakcyjnego i przynoszącego więcej korzyści. Budujmy pumptracki!
Read more
In sport

Torowy PŚ w Pruszkowie. Owacja na siedząco

Polskie kolarstwo torem stoi. Mamy liczną, młodą i utalentowaną kadrę. Mamy światowej klasy obiekt. I mamy zawody najwyższej rangi. Pewnie sobie myślicie: nie odzywał się przez parę tygodni a teraz wylazł ze swojej nory, żeby…
Read more
loverove

Loverove 05.01.2017

Jutro Trzech Króli i pierwszy w tym roku „długi weekend”. W związku z tym dzisiejsze loverove nieco większe niż zazwyczaj :) 1. Mistrzyni dnia Nowy strój mistrzyni Polski, Katarzyny Niewiadomej w barwach WM3 Pro Cycling…
Read more