fbpx

L?verove 10.02.2015

Ostatni dzień głosowania na Blog Roku nie zwalnie mnie z obowiązku dostarczenia Wam przeglądu rowerowych treści. W dzisiejszym loverove znajdziecie zajawkę nowego magazynu o kolarstwie szosowym, reportaż TVP o początku sezonu CCC Sprandi Polkowice oraz Chrisa Hornera w stroju grupy Airgas – Safeway.

0. Blog Roku

Do końca głosowania zostało tylko kilka godzin. Możecie wysyłać SMSy dziś do godziny 12. Przez noc mój blog awansował o jedną pozycję. Top10 jest coraz bliżej. Pokażmy, że jak na kolarzy przystało, jesteśmy w stanie zafiniszować na koniec ciężkiego wyścigu.

blogroku

 

SMSy na numer 7122 o treści H11229 są głosem oddanym na mój blog. Organizator konkursu przekazuje dochód z smsów na fundację „Dzieci Niczyje”. Walczymy do końca!

1. Nowy magazyn na horyzoncie

Możecie przecierać oczy ze zdumienia, ale tak, na naszym rynku pojawi się kolejne pismo o tematyce rowerowej. Tym razem będzie to dwumiesięcznik „Szosa”. Możecie ich śledzić w mediach społecznościowych oraz na magazynszosa.pl, która jako żywo przypomina poprzednią wersję strony najbardziej znanego, polskiego blogera.

2. CCC + TVP

Pierwszy efekt współpracy telewizji publicznej z grupą CCC Sprandi Polkowice. Materiał, po przeczekaniu reklamy do obejrzenia tutaj. Co sądzicie?

3. Koszulka dnia

Chris Horner zaprezentował nowy strój grupy Airgas – Safeway. Mimo pozyskania doświadczonego i utytułowanego zawodnika, trzecioligowa, amerykańska drużyna nie otrzymała zaproszenia na Tour of California. Co nie zmienia faktu, że koszulka jest całkiem ładna.


Opublikowano

w

przez

Tagi: