fbpx

L?verove 09.02.2015

Ostatnie godziny głosowania na Blog Roku – jeśli lubicie Loverove, koniecznie wyślijcie SMSka i wesprzyjcie mnie w walce o wejście do Top10!. W ramach rewanżu znalazłem dla Was świetny materiał od Podia.cc, którzy odwiedzili samego Francesco Mosera oraz test wykonany przez Bikeradar, który pokazuje, który rozmiar kół jest najszybszy.

1. To w końcu jak to jest z tymi rozmiarami kół?

Co jesy szybsze? 29″, 26″ czy może 27.5″? Ciekawe badanie przeprowadziła redakcja BikeRadar. Dwuczęściowe wideo znajdziecie poniżej. Wygląda na to, że średni rozmiar kół zamiast łączyć zalety obu skrajnych, łączy ich wady!

2. Z wizytą u Francesco Mosera

https://twitter.com/podia_cc/status/563596054206361600

Kolejny świetny materiał od Podia.cc. Tym razem wybrali się z wizytą do samego Francesco Mosera!

3. Ostatnie godziny głosowania!

Jeszcze tylko przez kilkanaście godzin możecie głosować w plebiscycie Blog Roku. Jestem pod wielkim wrażeniem życzliowści i wsparcia, jakie od Was dostałem w ostatnich dniach przy tej okazji. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wyślijcie SMS na numer 7122 o treści H11229. Kosztuje 1,23zł a dochód przeznaczany jest na Fundację Dzieci Niczyje.

blogroku

Bardzo chciałbym rozwijać mojego bloga i wprowadzić kolarstwo do internetowego mainstreamu. Jeśli jeszcze nie głosowaliście a w sezonie będziecie narzekać, że większość wiadomości, jakie czytacie, jest o piłkarzach, to cóż… Tak, teraz jest szansa, by to zmienić!


Opublikowano

w

przez

Tagi: