fbpx

L?verove 28.11.2014

Głosujcie na naszych kolarzy w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Nie trzeba SMSować, wystarczy adres mailowy lub konto fb. A gdy już to zrobicie, rzućcie okiem na nowe koszulki MTN Qhubeka a przede wszystkim na kolejny wyczyn niezmordowanego Roberta Marchanda.

1. Najlepiej widoczny strój 2015?

MTN Qhubeka nie tylko zatrudnia gwiazdy (Goss, Farrar, Boasson Hagen), ale i stawia na wizerunek. Paski zawsze modne, biało-czarne dodatkowo będą się wyróżniały w tłumie. Pojawiają się też skojarzenia z piłkarskimi klubami z Turynu czy Newcastle.

Swoją drogą, kto pamięta inne, biało-czarne paski na kolarskim stroju?

2. Głosujemy!

Plebiscyt Przeglądu Sportowego a w nim: Kwiatkowski, Majka i Włoszczowska. Czy kolarski mistrz świata ma szansę na zwycięstwo w konkursie kibicowskiej popularności? Głosować można tutaj, wystarczy potwierdzić mailem lub kontem fb.

 

3. Robert Marchand znowu w akcji

103 latek w ramach celebrowania swoich urodzin tym razem nie przystąpił do kolejnej próby wyśrubowania swojego rekordu godzinnego, wjechał na przełęcz nazwaną swoim imieniem. Col Robert Marchand usytuowana jest niedaleko Amiens i liczy sobie 911m wysokości (to tylko 24m mniej niż Salmopol). Wyzwaniem dla weterana była temperatura, zazwyczaj nie jeździ poniżej 15 stopni, tym razem było 11, ale w imię wyczynu postanowił się poświęcić. Lekarz pana Marchanda zaleca mu kontynuowanie kolarskiej pasji, sam zawodnik planuje trenować do 105 roku życia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: