fbpx
loverove

L?verove 1.10.2014

Żegnaj Filutku, czyli loverove prywatne.

Przez ostatni rok mieszkałem w Krakowie przy ul. Małej, w lokalu, który przez lata zajmował Marian Eile, założyciel i pierwszy redaktor naczelny tygodnika „Przekrój”. Nie wiem, czy miało to jakiś wpływ na fakt, że na dobre reaktywowałem swojego bloga i w tym czasie napisałem naprawdę wiele artykułów. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie i w nowym miejscu nadal będę mógł generować dla Was literki poskładane w sensowne zdania. Tak czy inaczej, jako pożegnanie z miejscem, w którym dobrze mi się żyło mały zestaw przekrojowo-rowerowych nawiązań.

filutek1

filutek2

 

 

wpid-dsc_0236.jpg

Related posts
CasualIn mind

Trzecia rewolucja rowerowa dzieje się teraz.

W obliczu pandemii koronawirusa ludzie na całym świecie masowo przesiadają się na rowery. Kolejne miasta wprowadzają rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się przy pomocy tego nie tylko ekologicznego, ale też zdrowego środka transportu. O tym, że Światowy Dzień Roweru 3. czerwca ma szansę stać się naszą codziennością, rozmawiałem z jego pomysłodawcą, profesorem Leszkiem Sibilskim.
Read more
In mindIn sport

Gdy to się skończy… będę oglądał wyścigi

W niepewnej, ale zaczynającej majaczyć na horyzoncie przyszłości widać szansę na rozegranie najważniejszych wyścigów. Bezprecedensowy, krótki i niezmiernie skondensowany sezon będzie wyjątkowy. I zdecydowanie nie mogę się go doczekać!
Read more
In sport

Całe kolarstwo w jednej tabeli

Całkiem możliwe, że kolarstwo zawodowe to najbardziej niewdzięczna z najcięższych dyscyplin sportu. Możesz być wielkim talentem, możesz być wyjątkowo pracowity a i tak na sukces będziesz czekać latami. A prawdopodobieństwo, że go odniesiesz jest nikłe.
Read more