fbpx
loverove

Kwiatowe L?verove 29.09.2014

Kwiatowe loverove. Nie może być inne!

1. Jak wprowadzić kolarstwo do mainstreamowych mediów?

Hej, piłkarze, co z wami???

2.Galeria zdjęć z Ponferrady

Gazeta.pl szybko zorganizowała zdjęcia (link bez niepotrzebnych slajdów). W akcji nie tylko „Kwiato”, ale i cała polska drużyna. A tutaj wybór cyclingnews z całych mistrzostw. Na wysokości zadania stanął też bikeWorld.pl (co ważne, ostatnio bardzo poprawiając ergonomię swoich galerii – za to dodając upierdliwe znaki wodne).

3. Eurosport trzyma poziom

Nawet, jeśli strona jest w ramach onetu – symbolu portalozy, w ich dziale kolarstwo znajdziecie dziesiątki wypowiedzi ekspertów, trenerów i zawodników. M.in. Czesława Langa, Ryszarda Szurkowskiego, Prezesa Polskiego Związku Kolarskiego – Wacława Skarula, selekcjonera kadry – Piotra Wadeckiego, Krzysztofa Wyrzykowskiego, Tomasza Jarońskiego czy Michała Gołasia.

4. Oddajmy głos…

…mistrzowi. Do łez było blisko, ale wytrzymał!

5. Łowca „KOM-ów”

koms

Ostatni podjazd – średnia moc 503W. Ostatni zjazd – prędkość maksymalna 84,6km/h. Ostatnie mocne depnięcia – 740W. A to wszystko na Stravie Michała Kwiatkowskiego. „Zostaw Garmina w domu. Podziwiaj widoczki” mówią.

6. Radość ekipy

Piotr Wadecki, obsługa i koledzy z drużyny. Mistrzowski klip redakcji TVP.

7. Kwiato vs, Wiggo

Eurolager czy browary regionalne?

kvsw

8. Stałość w uczuciach

Żeby nie było, że tylko o Kwiato, lista najlepszych wyników Chrisa Froome’a na mistrzostwach świata:

https://twitter.com/fmk_RoI/status/516216383102013440

Related posts
HerosiIn sportKlasyki

Top 11 zwycięstw Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski to znakomity specjalista wyścigów klasycznych, oddany pomocnik zwycięzców Tour de France, niezastapiony w trudnych chwilach. Potrafi także wygrywać wymagające etapówki. Jego portfolio zawiera same cenne triumfy. Przeżyjmy to jeszcze raz i obejrzyjmy najważniejsze…
Read more
In sport

Mistrz na trudne czasy

Julian Alaphilippe, Anna van der Breggen i Wout van Aert to największe gwiazdy pandemicznych mistrzostw świata w kolarstwie szosowym. W tle mieliśmy nie tylko genialne widoki, ale też bardzo dobrą jazdę Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej.
Read more
In sport

Ranking mistrzów świata, edycja 2019

Alejandro Valverde kończy sezon w tęczowej koszulce z kilkoma wartościowymi wynikami na koncie. Choć nie było mu łatwo jako zawodnikowi pod specjalnym nadzorem, ostatecznie nie dał się pokonać ?klątwie? i jest jednym z najlepszych championów…
Read more