fbpx
loverove

L?verove 17.09.2014

Loverove, edycja krytyczna.

1 Afery koszulkowej ciąg dalszy

Kolumbijskie kolarski w „nagich” strojach trafiły nawet do mainstreamowych mediów. Efekt marketingowy osiągnięty! Czy było to świadome czy też nieświadome (podobno „cielisty” kolor jest z założeniu złoty) zagranie drużyny, prawda jest jedna: „szczuciecycem” zawsze działa!

2. Jaroński vs Wojewódzki

Zazwyczaj dyplomatyczny, a co najwyżej ironiczny w swoim wypowiedziach komentator Eurosportu tym razem „ostro jedzie” po showmanie tefałenu za jego program z Rafałem Majką. Obrywa się też popularnej postaci rowerowej blogosfery.

3. Restrykcją w kryzys

Sezon 2014 jeszcze się nie zakończył, a w Polskim Związku Kolarskim już myślą o kolejnym! Dobrze? Wygląda, że tak, ale jeśli organizujesz wyścig kolarski, to musisz go zgłosić do końca miesiąca. Inaczej nie znajdzie się w ogólnopolskim kalendarzu (pozostaną tylko regionalne). Ciekawe, co na to gminy i kluby, bez których nie byłoby kolarstwa u nas w kraju, a które od lat robią imprezy ze środków gromadzonych ad hoc.

Related posts
In sport

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie kolarzy

Pierwszy etap Tour de Pologne 2020 zakończony drastyczną kraksą z udziałem Dylana Groenewegena, Fabio Jakobsena i innych kolarzy pokazał, jak bardzo nie potrafimy rozmawiać o takich sytuacjach.
Read more
In sport

Czy Ineos Grenadier zmieni kolarstwo?

Wykorzystanie drużyny kolarskiej do promocji nowej marki samochodu to ciekawe ćwiczenie, które zaplanował sobie koncern Ineos. Czy sponsor, który faktycznie chce coś zareklamować przy pomocy największych gwiazd pomoże zmienić ten sport?
Read more
Bez kategoriiIn mindIn sport

Co zmienić w pro kolarstwie?

Jaka będzie przyszłość kolarstwa zawodowego po pandemii koronawirusa i kryzysie ekonomicznym?
Read more