fbpx

L?verove 10.09.2014

Dziś kilka propozycji związanych z różnego rodzaju aktywizmem. Na dole jest link do projektu „Małe Dynasy”, zbiórki na mini tor kolarski. Nieco wyżej znajdziecie pomysł wskrzeszenia etapówki dla kobiet w naszym kraju, jeszcze wyżej galerię zdjęć z Hajfell, z wyścigu pań a na samej górze news dnia, czyli informację o kolejnym Polaku w grupie Pro Team.

1. News dnia

Łukasz Wiśniowski, który do tej pory jeździł w „młodzieżówce” Omega Pharma Quick Step od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy głównej drużyny z licencją Pro Team. Dołączy więc do Michała Kwiatkowskiego i Michała Gołasia.

2. Galeria z MŚ MTB

Ekipa MTB-XC.PL była w Hajfell. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z wyścigu elity kobiet. A oprócz tego latającą elitę mężczyzn oraz kilka kadrów ze zmagań młodzieżowców.

3. A propos kobiet

Polskie kolarki są znaczącą siłą w zawodowym peletonie, ale z wyścigami jest u nas krucho. Wyścigi kobiet zaczynają się rozwijać, jest to więc ciekawa nisza do zagospodarowania. Czy jednak tylko Czesław Lang jest osobą, do której można się zwrócić z taką propozycją? Ciekawy artykuł Wolfganga Brylli w rowery.org.

4. Matki Boskiej Pieniężnej

„Dziesiąty” każdego miesiąca to dzień, gdy wiele firm przelewa wypłaty. Jest więc szansa, że dziś nie masz jeszcze za dużego debetu na karcie, zatem możesz wesprzeć fajny projekt. Zostały jeszcze dwa dni i 10 tysięcy do uzbierania.


Opublikowano

w

przez

Tagi: