fbpx
loverove

L?verove 05.09.2014

Nawet się nie zorientowałem, kiedy minął tydzień. Dość intensywny, jak wszystkie ostatnio. Rzutem na taśmę zebrałem dla Was taki zestaw na dziś:

1. Silnik dnia

Pamiętacie aferę związaną z domniemanym użyciem silnika przez Fabiana Cancellarę? Kolejnym podejrzanym o „doping techniczny” stał się Ryder Hesjedal. Sprawę poruszyły nie tylko tabloidy, ale i dziennik l’Equipe. Dowodem miało być to nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=hIlmtQKLMUg

Tymczasem sprawa jest dość prosta, co udowadnia ten filmik:

http://instagram.com/p/sh0fSPirPW/

2. Giovanni Pinarello

Twórca cenionej marki rowerów zmarł w wieku 92 lat.

3. Miara sukcesu

 

Na kanapie showmana tefałenu siedziała już Maja Włoszczowska, teraz czas na Rafała Majkę. Poradzi sobie? Wtorek, 09.09, 22.30 #ludziektorzyogladajatvn
Related posts
Herosi

Top 6 zwycięstw Rafała Majki

Rafał Majka to jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy. Choć wygrywa rzadko, jego triumfy należą do szczególnie cennych i są kamieniami milowymi w historii naszego sportu.
Read more
Bez kategorii

Giro, Vuelta i polskie transfery w World Tourze

Intensywna końcówka pandemicznego sezonu ucieka przed złą pogodą i zaostrzającym się rygorem sanitarnym w Europie. Jest też sporo dobrych informacji z transferem Rafała Majki do drużyny UAE Team Emirates na czele.
Read more
In sport

Proszę Państwa, mamy Gwiazdy

Maja Włoszczowska i Rafał Majka w czołówce plebiscytów popularności? Tak! Doczekaliśmy momentu, gdy nasi kolarze są pełnoprawnymi gwiazdami, idolami tłumów. Jeśli mamy dwoje reprezentantów w ?top 10? dwóch plebiscytów, zarówno ?Przeglądu Sportowego? jak i ?Gazety…
Read more