fbpx
Casual

Blog day dzień później

Weekend, jak niemal każdy, miałem zajęty. Czasami udaje mi się przygotować na sobotę loverove, ale co do zasady mnie nie ma. Jeżdżę. Zatem wpis z polecanymi pięcioma blogami w ramach Blog Day 2014 jest dzisiaj. W sumie czemu nie. Musiałem się mocno zastanowić, nie tylko które blogi regularnie czytam, ale też które chcę polecić. To nie takie proste znaleźć dobre treści po polsku, ale mam nadzieję, że się udało.

Zasady są proste: wybieram pięć blogów, linkuję, opisuję, informuję autorów i puszczam w eter. Krótko mówiąc, promujemy dobre treści, taki rodzaj łańcuszka. Zatem po kolei:

1. Reflektor Bossa – kolarskie opowieści z przeszłości. Do tego recenzje i archiwalne wideo.

2. Tomasz Jaroński – często linkuję w loverove, komentator Eurosportu pod adresem „starzyalejarzy”. Częste nawiązania do sytuacji społeczno – politycznej, ale i tak głownie o kolarstwie.

3. Podia – dwujęzycznie, zatem z aspiracjami szerszego zasięgu. Zdjęcia, podróże i trasy na szosę. Do tego odrobina „bike porn”

4. Rowery.org-blogi zawodników – Katarzyny: Niewiadoma i Pawłowska, Przemysław Kasperkiewicz i Paweł Poljański. Mniej więcej co dwa tygodnie jest coś do przeczytania od naszych „młodych, zdolnych”.

5. Maciek Jeziorski – z blogów zawodników mtb najczęściej odwiedzam właśnie ten.

Do zestawu dorzucam jeszcze kilka fanpejdży i blogów, które odwiedzam rzadziej, ale też je lubię: Kolarska Kuchnia na facebooku, Szosa jest kobietą, czyli wydarzenia w damskim peletonie oraz rovver – szymonbike dla dojrzałych emocjonalnie. A Wy co czytacie?

Related posts
Klasykiloverove

Loverove 23.03.2017

Loverove na czwartek ze sporym zestawem kolarskich newsów, specjalnie dla Was! 1. Sto dni prezesa Dariusz Banaszek przewodzi Polskiemu Związkowi Kolarskiemu już ponad trzy miesiące. Naszosie.pl prezentuje więc rozmowę z Prezesem po przysłowiowych „stu dniach”…
Read more
Casual

Najpopularniejsze media rowerowe 2017 - raport

Portale, czasopisma, blogi, vlogi? Jak wygląda rynek mediów rowerowych w Polsce? Postanowiłem to sprawdzić. Pomiary Od sierpnia 2016 do lutego 2017 gromadziłem dane dotyczące ruchu na stronach internetowych przy użyciu narzędzia SimilarWeb. O ile można…
Read more
loverove

Loverove 15.03.2017

Loverove na środę – sporo się dzieje w rowerowej blogosferze! 1. Pies dnia To oczywisty punkt pierwszy. Peter Sagan na trasie czasówki kończącej Tirreno-Adriatico tylko dzięki umiejętnościom i refleksowi unika zderzenia z psem nieuważnej spacerowiczki….
Read more