fbpx

Blog day dzień później

Weekend, jak niemal każdy, miałem zajęty. Czasami udaje mi się przygotować na sobotę loverove, ale co do zasady mnie nie ma. Jeżdżę. Zatem wpis z polecanymi pięcioma blogami w ramach Blog Day 2014 jest dzisiaj. W sumie czemu nie. Musiałem się mocno zastanowić, nie tylko które blogi regularnie czytam, ale też które chcę polecić. To nie takie proste znaleźć dobre treści po polsku, ale mam nadzieję, że się udało.

Zasady są proste: wybieram pięć blogów, linkuję, opisuję, informuję autorów i puszczam w eter. Krótko mówiąc, promujemy dobre treści, taki rodzaj łańcuszka. Zatem po kolei:

1. Reflektor Bossa – kolarskie opowieści z przeszłości. Do tego recenzje i archiwalne wideo.

2. Tomasz Jaroński – często linkuję w loverove, komentator Eurosportu pod adresem „starzyalejarzy”. Częste nawiązania do sytuacji społeczno – politycznej, ale i tak głownie o kolarstwie.

3. Podia – dwujęzycznie, zatem z aspiracjami szerszego zasięgu. Zdjęcia, podróże i trasy na szosę. Do tego odrobina „bike porn”

4. Rowery.org-blogi zawodników – Katarzyny: Niewiadoma i Pawłowska, Przemysław Kasperkiewicz i Paweł Poljański. Mniej więcej co dwa tygodnie jest coś do przeczytania od naszych „młodych, zdolnych”.

5. Maciek Jeziorski – z blogów zawodników mtb najczęściej odwiedzam właśnie ten.

Do zestawu dorzucam jeszcze kilka fanpejdży i blogów, które odwiedzam rzadziej, ale też je lubię: Kolarska Kuchnia na facebooku, Szosa jest kobietą, czyli wydarzenia w damskim peletonie oraz rovver – szymonbike dla dojrzałych emocjonalnie. A Wy co czytacie?


Opublikowano

w

przez

Tagi: