CasualIn mindRecenzje

Bike po polsku

CasualIn mindRecenzje

Bike po polsku

Niemieckie czasopismo o rowerach górskich wydawane od 1989 roku doczekało się polskiej edycji. Tak jak wielu z Was, wkrótce po premierze kupiłem premierowy numer. Czy mnie czymś zaskoczył?

Będąc młodą lekarką, pardon, mając naście lat i żyjąc w Polsce końca lat dziewięćdziesiątych, ?niemiecki bajk? był dla mnie i wielu kolegów pismem referencyjnym. Testy w laboratorium, dostęp do nowinek technicznych i trendów oraz zdjęcia z niedostępnych krain takich jak włoska Garda budziły błysk w oku. Po kilkunastu latach newsy mam codziennie na komórce, na zgrupowanie w ciepłe kraje pojechali ?wszyscy? a specjalistami od testów i opinii po drodze staliśmy się sami zdobywając kolejne doświadczenia na szlakach i szosach.

Jak prezentuje się nowy miesięcznik o rowerach? Zobaczcie recenzję!

Zatem? Fajne pismo, chociaż nie dla mnie. Z drugiej strony http://magazynbike.pl/ jest naprawdę dobra. Odwiedzam ją przynajmniej kilka razy w tygodniu. Być może nie jest najbardziej aktualną stroną rowerową, jaką znam, ale prezentowane tam adwertoriale czyta i ogląda się nad wyraz przyjemnie. Odrobiona lekcja z user experience, wszystko czytelne plus eleganckie zdjęcia bardzo wysokiej jakości. A za kilka wywiadów (m.in. z Bartoszem Huzarskim) chętnie dokonałbym mikropłatności, gdyby zaszła taka potrzeba.

 

Related posts
Recenzje

Bikefitting. Zrób to sam.

TL;DR Ten kompleksowy poradnik samodzielnego bikefittingu to “must have” każdego świadomego rowerzysty.
Read more
Recenzje

Slalom

Historia młodej narciarki uwikłanej w toksyczny związek z trenerem. Francuski film “Slalom” to kolejny ważny głos w dyskusji o molestowaniu i nadużyciach w świecie sportu.
Read more
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more