fbpx
DopingHerosiIn sport

Najlepsze momenty Tour de France – playlista na trenażer

DopingHerosiIn sport

Najlepsze momenty Tour de France – playlista na trenażer

Jeśli kręcąc na rolce, zamiast oglądać seriale, wolisz wczuć się w rolę zawodowego kolarza, portal cyclingnews przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Playlista z najlepszymi momentami Tour de France dostępnymi na youtube. Większość z nich to chwile chwały herosów „ery EPO”, ale znajdziesz na niej również krótkie fragmenty dokonań Merckxa czy słynny pojedynek Lemond-Fignon. Tak czy inaczej link wart zapamiętania.

Related posts
HerosiIn sportKlasyki

Top 11 zwycięstw Michała Kwiatkowskiego

Michał Kwiatkowski to znakomity specjalista wyścigów klasycznych, oddany pomocnik zwycięzców Tour de France, niezastapiony w trudnych chwilach. Potrafi także wygrywać wymagające etapówki. Jego portfolio zawiera same cenne triumfy. Przeżyjmy to jeszcze raz i obejrzyjmy najważniejsze…
Read more
In sport

Od sezonu do sezonu

Wraz z prezentacją Tour de France 2022, zmierzamy od podsumowania sezonu 2021: obfitującego w ekscytujące rekordy i wzruszające powroty do przewidywania wydarzeń w kolejnym roku. 
Read more
In sport

Ranking kolarskich mistrzów świata, edycja 2021.

Julian Alaphilippe kończy sezon spędzony w tęczowej koszulce z czterema zwycięstwami na koncie. Francuz prezentował nie tylko znakomitą dyspozycję, ale i niezwykłą charyzmę, która jest jego znakiem rozpoznawczym.
Read more