DopingHerosiIn sport

Najlepsze momenty Tour de France – playlista na trenażer

DopingHerosiIn sport

Najlepsze momenty Tour de France – playlista na trenażer

Jeśli kręcąc na rolce, zamiast oglądać seriale, wolisz wczuć się w rolę zawodowego kolarza, portal cyclingnews przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Playlista z najlepszymi momentami Tour de France dostępnymi na youtube. Większość z nich to chwile chwały herosów “ery EPO”, ale znajdziesz na niej również krótkie fragmenty dokonań Merckxa czy słynny pojedynek Lemond-Fignon. Tak czy inaczej link wart zapamiętania.

Related posts
HerosiRecenzje

GCN+ Legends. Kolarskie comfort food.

Sprawdzony format “co robią teraz gwiazdy z przeszłości” podany w eleganckiej i przyjemnej formie przez ekipę Global Cycling Network. Seria “Legends” przybliża postaci wielkich mistrzów i pokazuje ich nieustającą miłość do kolarstwa. Daniel Lloyd oraz…
Read more
Recenzje

Un Ange, czyli film o Vandenbroucke’u

Koen Mortier zaprasza do swojej fantazji na temat ostatnich godzin życia Franka Vandenbroucke’a. Upadłej gwiazdy “pokolenia epo”, kolarza który nieco ponad dziesięć lat temu zmarł samotnie w Dakarze po nocy spędzonej z prostytutką.
Read more
In sport

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie kolarzy

Pierwszy etap Tour de Pologne 2020 zakończony drastyczną kraksą z udziałem Dylana Groenewegena, Fabio Jakobsena i innych kolarzy pokazał, jak bardzo nie potrafimy rozmawiać o takich sytuacjach.
Read more