DopingHerosiIn sport

Najlepsze momenty Tour de France – playlista na trenażer

DopingHerosiIn sport

Najlepsze momenty Tour de France – playlista na trenażer

Jeśli kręcąc na rolce, zamiast oglądać seriale, wolisz wczuć się w rolę zawodowego kolarza, portal cyclingnews przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Playlista z najlepszymi momentami Tour de France dostępnymi na youtube. Większość z nich to chwile chwały herosów “ery EPO”, ale znajdziesz na niej również krótkie fragmenty dokonań Merckxa czy słynny pojedynek Lemond-Fignon. Tak czy inaczej link wart zapamiętania.

Related posts
In sport

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie kolarzy

Pierwszy etap Tour de Pologne 2020 zakończony drastyczną kraksą z udziałem Dylana Groenewegena, Fabio Jakobsena i innych kolarzy pokazał, jak bardzo nie potrafimy rozmawiać o takich sytuacjach.
Read more
In sport

Czy Ineos Grenadier zmieni kolarstwo?

Wykorzystanie drużyny kolarskiej do promocji nowej marki samochodu to ciekawe ćwiczenie, które zaplanował sobie koncern Ineos. Czy sponsor, który faktycznie chce coś zareklamować przy pomocy największych gwiazd pomoże zmienić ten sport?
Read more
Recenzje

Marco Pantani. Ostatni Podjazd.

W ogromie reporterskiej pracy, którą wykonał Matt Rendell opisując życie, karierę i śmierć Marco Pantaniego największą wartość mają te słowa, które nie przekonają nieprzekonanych, ale są wartością rzadko spotykaną w kolarskich mediach. Te, które boleśnie…
Read more